Eşti aici

Contact

1. Date de contact
         Inspectoratul Școlar Județean Dolj
         Strada: Ion Maiorescu Nr.6
         Cod poștal: 200760
         Localitate: Craiova
         Județul: Dolj
         E-mail: isjdolj@isjdolj.ro
         Telefon: 0251 - 420.961 / 0251 - 421.939 
                       0351 - 407.395 / 0351 - 407.397
         Fax: 0251 - 421.824
                 0351 - 407.396
 
2. Relații cu presa
         Prof. Nicoleta LIȚOIU
         Telefon: 0743-564005
         E-mail: nicoleta.litoiu@yahoo.com
 
3. Programul de funcționare al instituției
          de luni până joi între orele 8:00 - 16:30
          vineri între orele 8:00 - 14:00
          Secretariat: program cu publicul
          de luni până joi între orele 9:30 - 12:00; 14:00 - 16:00
          vineri între orele 9:30 - 13:00
 
4. Programul de audiențe(înscrierea se poate realiza telefonic sau personal la secretariatul instituției)
          Inspector Școlar General:
               - Prof. Daniel Alexandru ION: luni de la 10:00 - 12:00
          Inspector Școlar General Adjunct:
               - Prof. Irina Ștefana BROSCARU: miercuri de la 11:00 - 13:00
          Inspector Școlar General Adjunct:
               - Prof. dr. Oana Lavinia ZAHARIE: joi de la 11:00 - 13:00
 
5. Petiții
          Punct unic de contact electronic: isjdolj@isjdolj.ro
          
6. Telefoane utile:
          CAR înv. tel/fax: 0251-413809 0351-439453
          C.C.D. tel direct: 0251-421159
          Depozit manuale (tel/fax) 0251-424578
          POSDRU: tel 0351-441899
          SINDICATE (tel/fax):F.S.L.I.: 0351-170380
          Spiru Haret: 0351-431090 0251-418217
 
7. Personal ISJ Dolj
*Prof. Daniel Alexandru ION - Inspector Școlar General
*Prof. Irina Ștefana BROSCARU - Inspector Școlar General Adjunct
*Prof. Oana Lavinia ZAHARIE -  Inspector Școlar General Adjunct
*Prof. Barbu Irina [irina.barbu@isjdolj.ro]
*Prof. Bărbulescu Anca Gabriela [anca.barbulescu@isjdolj.ro]
*Prof. Călugăru Mihai [mihai.calugaru@isjdolj.ro]
*Prof. Ciciu Maria Zoia [maria.ciciu@isjdolj.ro]
*Prof. Ciorbagiu-Naon Diana-Maria [diana.ciorbagiu-naon@isjdolj.ro]
*Prof. Ciucă Alina [alina.ciuca@isjdolj.ro]
*Prof. Cristea Tatiana [tatiana.cristea@isjdolj.ro]
*Prof. Dumitrescu Marinela Claudia [marinela.dumitrescu@isjdolj.ro]
*Prof. Dumitru Alina Felicia [alina.dumitru@isjdolj.ro]
*Prof. Filip Monica [monica.filip@isjdolj.ro]
*Prof. Gheorghe Iuliana [iuliana.gheorghe@isjdolj.ro]
*Prof. Ghinea Mihaela [mihaela.ghinea@isjdolj.ro]
*Prof. Lițoiu Nicoleta [nicoleta.litoiu@isjdolj.ro]
*Prof. Marcu Carmen [carmen.marcu@isjdolj.ro]
*Prof. Milotinescu Irina [irina.milotinescu@isjdolj.ro]
*Prof. Mindruleanu Nirvana [nirvana.mindruleanu@isjdolj.ro]
*Prof. Năstase Alexandrina [alexandrina.nastase@isjdolj.ro]
*Prof. Nicolae Olivia [olivia.nicolae@isjdolj.ro]
*Prof. Papa Mihaela [mihaela.papa@isjdolj.ro]
*Prof. Popa Mihaela [mihaela.popa@isjdolj.ro]
*Prof. Pricină Anca [anca.pricina@isjdolj.ro]
*Prof. Sălceanu Adriana Emanuela [adriana.salceanu@isjdolj.ro]
*Prof. Stănoi Adriana [adriana.stanoi@isjdolj.ro]
*Prof. Sună Monica [monica.suna@isjdolj.ro]
*Prof. Tănasie Monica Petronela [monica.tanasie@isjdolj.ro]
*Prof. Tițoiu Irina Elena [irina.titoiu@isjdolj.ro]
*Prof. Ungureanu Cristina [cristina.ungureanu@isjdolj.ro]
*Prof. Vancea Alin Constantin [alin.vancea@isjdolj.ro]
*Prof. Vinturis Irina [irina.vinturis@isjdolj.ro]